Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Budowa domu bez tajemnic!

 
Odpowiedz do tematu    Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna » Pogaduszki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Budowa domu bez tajemnic!
Autor Wiadomość
relaxx
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 1

Post Budowa domu bez tajemnic! Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujecie trwałego związania się Manetów to polecam ceramika ogniotrwała, która robi robotę Cool
Nie Mar 24, 2019 20:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 24, 2019 20:15
tomasz222
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem każda budowa domu jest bardzo trudna.Dodatkowo mało kogo jest stać w tym kraju na budowę domu.

_________________
anteny24.pl
Pią Kwi 05, 2019 06:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missi32
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie z finansowaniem może być teraz trudno. Ale są rozwiązania budowlane, dzięki którym można trochę oszczędzić. Silka na przykład jest tania, prefabrykaty też dają radę, na dach strzecha albo blachodachówka... No trzeba trochę popatrzeć co jest akurat na rynku i w jakiej cenie. Ale dom to zawsze dom, także ja uważam, że warto.
Wto Kwi 12, 2022 10:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiunia43
Uwielbiam to forum


Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 106

Post Odpowiedz z cytatem
Ja budowę domu mam już za sobą (na szczęście bo ceny materiałów budowlanych szokują) ale prawdziwa zabawa zaczyna się przy wyborze mebli. Ja chce na wymiar, idealnie dopasowane. Udało mi się znaleźć niedrogą firmę https://hejmeble.pl/ tymczasem mojej drugiej połówce włączył się centuś i najlepiej najtańsze z sieciówki... A wy co myślicie?
Pią Lip 29, 2022 14:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DianaGawko
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 24

Post Odpowiedz z cytatem
Misiunia43 napisał:
Ja budowę domu mam już za sobą (na szczęście bo ceny materiałów budowlanych szokują) ale prawdziwa zabawa zaczyna się przy wyborze mebli. Ja chce na wymiar, idealnie dopasowane. Udało mi się znaleźć niedrogą firmę tymczasem mojej drugiej połówce włączył się centuś i najlepiej najtańsze z sieciówki... A wy co myślicie?


No mi w każdych sklepowych coś nie grało Very Happy Dlatego padło na to, że będziemy je robić sami, no w sensie z pomocą mojego taty bo jest stolarzem Smile Także potrzebne materiały zakupione, przede wszystkim płyty meblowe https://kronosfera.pl/p/dla-meblarstwa-plyty-meblowe,46 i działamy! Mam nadzieję, że wyjdzie, tak jak chcemy hehe Very Happy
Czw Kwi 27, 2023 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DianaGawko
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 24

Post Kontener mieszkalny Odpowiedz z cytatem
Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, jeśli chodzi o budowę domu i czas, którego potrzebujemy. Mając działkę, tymczasowym rozwiązaniem może być kontener mieszkalny, który zapewni nam wszystkie wygody normalnego domu przez cały rok. Na czas budowy, jeśli jest opcja, możemy taki kontener sobie ustawić gdzieś z boku i spokojnie zająć się budową.
Sro Sie 23, 2023 11:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sie 23, 2023 11:35
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna » Pogaduszki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)