Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Witamy nowy dzień :)

 
Odpowiedz do tematu    Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna » Dzień dobry :D Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Witamy nowy dzień :)
Autor Wiadomość
MariaW
Uwielbiam to forum


Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 110
Skąd: Słupsk, I rok, gr. E, zaoczne

Post Witamy nowy dzień :) Odpowiedz z cytatem
Witajcie Smile

Buziaki i milego dzionka, a raczej nocy wszystkim zyczę Smile
u mnie wywiewa na ulicy masakrycznie, w nocy lalo i wichura, szok.

Życzę wam znad morza zlotej jesieni Wink))



_________________
Jesiennie...


Ostatnio zmieniony przez MariaW dnia Pią Paź 02, 2009 14:16, w całości zmieniany 1 raz
Czw Paź 01, 2009 23:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Czw Paź 01, 2009 23:01
Dorotka
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 29
Skąd: I rok, gr. D, zaoczne

Post Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry koleżanko z roku:) u mnie pogoda nie najgorsza, tzn jest zimno ale przynajmniej nie pada i nie wieje:P
Pią Paź 02, 2009 08:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariaW
Uwielbiam to forum


Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 110
Skąd: Słupsk, I rok, gr. E, zaoczne

Post Odpowiedz z cytatem
Witaj witaj Smile

u mnie dzisiaj taka pogoda za oknem:



Milego popoludnia zyczę,. czas na dobą kawkę Very Happy

_________________
Jesiennie...
Pią Paź 02, 2009 15:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PatriciaN
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: kosmetologia zaoczne gr. D GDYNIA

Post Odpowiedz z cytatem
witajcie koleżanki Wink
Sob Paź 03, 2009 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwusia:)
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
z tego co widze to ja chyba sama w tej grupie C hehe Wink ciągle mi się przewija B,D,E,A a z C ktoś jest?? Very Happy

_________________
Każdego dnia wciąż się uczę jak żyć ... (:
Sob Paź 03, 2009 10:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Gdańsk , I rok , gr. C, zaoczne

Post Odpowiedz z cytatem
Również jestem z Grupy CSmile
Sob Paź 03, 2009 18:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariaW
Uwielbiam to forum


Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 110
Skąd: Słupsk, I rok, gr. E, zaoczne

Post Odpowiedz z cytatem
Witajcie witajcie Smile miło was poznać Smile

_________________
Jesiennie...
Sob Paź 03, 2009 20:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sylwusia:)
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
o nareszcie ktoś z C Very Happy Basia a skąd jesteś?

_________________
Każdego dnia wciąż się uczę jak żyć ... (:
Nie Paź 04, 2009 01:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Gdańsk , I rok , gr. C, zaoczne

Post Odpowiedz z cytatem
Obecnie z Gdańska i z niego bede dojezdzac:) jak narazie widze sama z Gdańska bede dojezdzac:(
Nie Paź 04, 2009 08:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zfrtayg91
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 12

Post Urwchavydyjmcthn super dry standards permettant lchange de d Odpowiedz z cytatem
standards permettant lchange de documents. Puisque» Thibault jette un regard sur le Mc Do, et passe son chemin. Un semaine plus tard, Abdel est invité sur le même plateau télé que l’homme à la coupe de Ray Davies.var originalquerystring; var currentaxsid ;Le peu de possibilits de travail sur place explique limportance des migrations vers la mtropole ; ainsi par exemple, plus de 40 000 Comoriens, presque tous de nationalit franaise, vivent dans lagglomration marseillaise cf. les rpercussions lors de lassassinat dun jeune en 1997.Vier jaar later viel het IJzeren Gordijn. Wat competitie was, superdry soldes super dry werd samenwerking, superdry super dry binnen Europa én daarbuiten.La contribution de l’éducation au développement économique englobe aussi le rôlede l’éducation dans la réduction de la pauvreté, déclare le ministre haïtienWettstein A. Cholinesterase inhibitors and Gingko extractsare they comparable in the treatment of dementia Comparison of published placebocontrolled efficacy studies of at least six months duration .Lapproche holistique de cette infirmire concordait avec les valeurs des femmes des deux communauts.Mme si les tudes antrieures ont trouv que les activits ducatives ne sont pas toujours adaptes la culture des Premires nations, superdry pas cher selon les informatricescls, superdry pas cher les professionnels de la sant ont facilit ladoption des comportements de sant et ont organis plusieurs activits culturellement adaptes aux femmes algonquines, tout comme Daniel et Messer Note de bas de page 26 le recommandent.REUTERSRobert Pratta ENQUETE – L’homme qui a tué trois personnes mercredi soir en Suisse devrait être interrogé par les policiers français à propos dun possible lien avec la tuerie à Chevaline.W bagazniku jest CIALO! No przeciez mowie!0 Poème sur la fui Echapatoire : Exit 0 Poème sur le Regard : Forteresse 0 Poème sur la Détresse : Grabat 0 Poème sur la Civilisation : JARDIN SECRET 1 Poème Sans Thème : LAMAZONE DU DESERT 0 Poème Larme : LEXODE 0 Poème : Les mots de linfini 0 Poème sur la Nature : Les sept merveilles du monde hors concours 0 Poème Sans Thème : L’opacité du cœur ! 0 Poème sur le Reve : Ma merveille 0 Poème dAmour : Mon erreur ! xboter 2014
Nie Cze 08, 2014 09:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wvovqjv13
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 2

Post Ijbnqrldeobca nike dunk high femme Coppola ne cde toutefois Odpowiedz z cytatem
Coppola ne cde toutefois nullement la dbauche romantique comme celle qui lui fut dicte jadis par le roman de Bram Stoker.Comme lindiquait le tableau cidessus, nike air force pas cher si larabe littraire est principalement en usage lcrit, il nen existe par moins des situations o il convient a priori de faire usage de celuici loral.Appartiendraistu une gnration paradoxaleNous vous rpondons: Monsieur le Prsident du Conseil Gnral de lOrne, la diffamation et la calomnie tombent sous le coup de la loi.id: RCISimulator,Toutefois, la CDAHP peut fixer une priode de versement suprieure cinq ans sans pouvoir excder dix ans, si le handicap nest pas susceptible dvolution favorable.Tout largent du film semble avoir t englouti dans les CGI, deux fois plus nombreux que dans le premier opus, qui se dmarquent par une seule nouveaut peu prs intressante, celle dinviter dans cette grande brocante musale la colossale statue du Lincoln Memorial et danimer les tableaux et les sculptures du Smithsonian.Objectif de lancement : Décembre 2006.« L’ADAC perd son indépendance » Sommé de s’expliquer, le directeur de l’ADAC a présenté ses excuses lundi lors d’une conférence de presse à Munich, nike air force 1 pas cher reconnaissant que la fédération est touchée « au plus profond d’ellemême » et fera tout pour rétablir au plus vite sa « réputation écornée » .Do : début Aout Alors tu prépares vraiment un petit jumeaujumelle à mes filles qui le sont déjá, super dry soldes du 8.Hier soir New York se tenait la vente aux enchres organise par Sothebys au profit de lorganisation RED.Accs Plus : une prparation du voyage personnalise Le client handicap sadresse au Centre de service Accs Plus pour obtenir les informations dont il a besoin pour programmer son voyage.Pour ma part, <a href="http://nikedunkskyhigh2014.tumblr.com/">nike dunk high femme</a> jai surtout eu limpression dassister à un show TV avec un Ben Stiller en roue libre.La durée de chaque rencontre est de 15 minutes.Allez, on le fait !Je suis trs excite.2011 11:14:50 via le site Categorynet dans la rubrique Affaires Entreprises Diffuser votre communiqué de presse : diffuseruncommuniquedepresse xboter 2014
Czw Cze 19, 2014 10:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wizjoner
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
dziś dzień bardzo dobry Smile

Pon Wrz 21, 2015 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka23
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich na forum, popołudnie szare, ale u was słońce świeci Smile
Wto Paź 25, 2016 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patyk
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów w ten piękny sierpniowy dzień Smile Pozdrawiam.

_________________
opiekunki w niemczech
Sro Sie 30, 2017 08:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enkaj
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam was wszystkich drodzy użytkownicy tego forum bardzo serdecznie!

_______________________
http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/uregulowanie-kontaktow-ojca-matki-dzieckiem-poznan-lodz-adwokat-prawnik-radca
Nie Wrz 17, 2017 20:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luizaa1
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie! Jak wam dzien mija? Smile

_________________
Kominki-elmes.pl - wkłady kominkowe
Czw Wrz 21, 2017 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pastakiwi
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
No faktycznie, dzień jest fantastyczny... :P U mnie leje już od rana, a u Was Smile?

_________________
Klorane Szampon suchy
Czw Wrz 21, 2017 11:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamad
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów z rana Smile Mam na imię Kamil. Póki co pochmurnie u mnie, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozpogodzi. Pozdrawiam.

_________________
http://synapsa-terapia.pl/
Pią Wrz 22, 2017 08:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
furcia
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam, witam! Co sądzicie o tegorocznej jesieni?
Po 22 stopnie jest w dzien cieplutko jak w lato Very Happy

_________________
Kominki-elmes.pl - piece wolnostojące z paszczem wodnym
Wto Paź 17, 2017 08:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tacojer
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich aktywnych użytkowników tego forum!

__________________
sklep z koszulkami
Pon Lis 27, 2017 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilassa
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich forumowiczów najserdeczniej jak się da!

___________________
https://medpak.com.pl/aliness-magnez-chelatowany-witamina-b6-100-kapsulek
Pon Sty 22, 2018 10:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dermpi
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć i czołem! Very Happy

_________________
https://www.janosikdlafirm.pl/kredyty/kredyt-dla-firm-bez-zaswiadczen-zus-i-us/
Wto Mar 13, 2018 17:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baska.kruk
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
a ja dziś zimowo za chwilę idę pobiegać z mp3 na uszkach, ostatnio zakupiłam w sklepdlasluchacza.pl kinga worek kości i zgłębiam kolejne rozdziały łącząc przyjemne z pożytecznym mam 2 dzieci i dotą d albo czytałam albo biegałam i ktoś mi podpowiedział że nie muszę wybierać że obecne audiobooki są na tak wysokim poziomie że powinnam sprówbować i rzeczywiście jestem mile zaskoczona i szczęsliwa e mogę być na bieżąco z nowościami na półkach księgarskich.
Sob Sty 05, 2019 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aaa4
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
HeJ:)

_________________
manicure ursynów
sauna wuklaniczna
Pon Cze 24, 2019 11:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Discoman243
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 02 Maj 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Jak ja tęsknie za tymi niespodziewanymi pogodami nad morzem!

_________________
https://twojpieknydom.pl
Sob Maj 02, 2020 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritab
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 13 Sie 2023
Posty: 2

Post Hej Odpowiedz z cytatem
Cześć dziewczyny, dziś będzie dużo słońca. Pamiętajcie o flitrach Wink
Nie Sie 13, 2023 09:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ritab
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 13 Sie 2023
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Tak a propos filtrów, mogę wam polecić mgiełkę z La roche, jest mega i nie natłuszcza buzi. Dobrego dnia

_________________
https://nowewidoki.com
Nie Sie 13, 2023 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Sie 13, 2023 09:56
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna » Dzień dobry :D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)