Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Lekkie śniadanie na upały

 
Odpowiedz do tematu    Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna » Pogaduszki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Lekkie śniadanie na upały
Autor Wiadomość
moonlight
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 28

Post Lekkie śniadanie na upały Odpowiedz z cytatem
Kochani, przez upały często kompletnie nie chce mi się jeść ale staram się pilnować zasady, żeby bez śniadania do pracy nie wyruszaćSmile Zrezygnowałam wszak z rozgrzewających dań typu jajecznica czy tosty. Najczęściej rano robię musli. Klasyczne kompozycje typu płatki z rodzynkami i odrobiną orzechów zaczynają mi się jednak nudzić. Chciałabym wypróbować ciekawsze warianty musli na które natrafiłam w ofercie https://onedaymore.pl/sklep/grupa/musli-smakowe/ , nie znam jeszcze tej marki ale pierwsze wrażenie robi bardzo pozytywne, deklarując czysty skład posiłków i wykazując się pomysłowością w ich tworzeniu. Zastanawiam się ponadto co jeszcze mogłabym przygotować, np. w wersji pikantnej, może jakieś sałatki? Dodając do warzyw zboża, rośliny strączkowe albo nabiał też da się przecież stworzyć pełnowartościową potrawę. Super jeśli podzielicie się ze mną swoimi pomysłami albo przepisami na coś lekkiego i zdrowego oczywiście.
Czw Lip 08, 2021 15:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lip 08, 2021 15:10
ajdajddlek123
Raczkuję i gaworzę :)


Dołączył: 17 Cze 2023
Posty: 15

Post Odpowiedz z cytatem
A friend saw your post and was very impressed. This topic has been a great help in increasing the value of my friend's life. Add the blog to your favorites and look forward to seeing you. 메이저사이트
Pon Sie 21, 2023 05:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sie 21, 2023 05:22
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU Strona Główna » Pogaduszki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kosmetologia i studium kosmetyczne w Gdyni - WSZPZiU  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)